עבודות גמר – המדריך המלא לביצוע מוקפד

בין אם התחלתם בתהליך שיפוץ דירה ובין אם אתם בעיצומו של בניית בית חדש, אתם ודאי יודעים כי מדובר בפרויקט מורכב ורב שלבים, אשר תחילתו בהשראה ותכנון, בחירת בעלי מקצוע מתאימים, קבלת היתרים, עבודות גמר ועוד רבים אחרים. בתהליך זה, עבודות הגמר מהוות את השלב הסופי בדרך ומקדמות אתכם בצעד נוסף ומשמעותי לקראת בית מעוצב המותאם לצרכים שלכם. כל מה שרציתם לדעת על עבודות גמר, מחכה לכם ממש כאן

בדרך המרגשת לקראת בית חדש ומעוצב,  שלב עבודות הגמר מהווה את השלב האחרון והנכסף בבנייה, אשר מתבצע לאחר סיום עבודות התשתית, או בניית השלד. למעשה, עבודות הגמר הן אחד השלבים המכריעים והחשובים בתהליך הבניה. הסיבה ברורה, מכיוון ומדובר בהליך מקיף של בנייה ועיצוב של מעטפת הבית, כזה אשר מקנה לו את אופיו הייחודי ולא פחות חשוב, המצריך פיקוח ותכנון מרבי, לצד תיאום בין גורמים מקצועיים שונים.  אילו עבודות נכללות במסגרת עבודות גמר ומה חשוב לדעת?

צוות המומחים של ארין עבודות גמר (מבית MRK) , החברה המובילה לשיפוץ, תכנון ומתן פתרונות מודרניים לעיצוב הבית, גיבשו עבורכם מדריך מקיף עם כל המידע החשוב על עבודות גמר. הדרך לביצוע מוקפד, מתחילה כאן:

עבודות גמר – מלבישים את הבית

כאמור, עבודות גמר הן השלב המסכם בתהליך שיפוץ דירה או בתהליך בניית בית פרטי. הן בעלות חשיבות רבה לא רק מכיוון שהן מורכבות ודורשות תכנון אופטימלי, אלא בעיקר מכיוון שהן חותמות תהליך ארוך ורב שלבי ומייצרות את המעטפת האסתטית הן הפנימית והן החיצונית של הבית. בכך הן כמובן מכתיבות את חזותו ואופיו העיצובי הייחודי.

מהצבע המושלם ועד למערכות חכמות – מה כלול בעבודות גמר

עבודות גמר כוללות מגוון רחב של פעולות אשר מבוצעות לאחר בניית השלד ומשלימות לכדי חזות הוליסטית, פרקטית ועיצובית המותאמת לאופי וצרכי הדיירים. מה נכלל תחת קטגוריה זו?

עבודות אינסטלציה: החל ממציאת פתרונות ניקוז, חיבור הבית לרשת הביוב והמים ועד להתאמת והתקנת הכלים הסניטריים.

עבודות חשמל: באופן טבעי, לעבודות החשמל חשיבות רבה. אלו כוללות חיווט והתקנת נקודות החשמל, לצד התקנתם של שקעים ותקעים.

עבודות ריצוף: עבודות ריצוף של החדרים השונים אשר כוללים ריצוף בהתאם לקו העיצובי. כדוגמת, ריצוף קרמיקה, שיש, אבן או עץ .

עבודות צבע וחיפוי: עבודות צבע , כולל צביעה בטכניקות ייחודיות, עבודות חיפוי פנים וחיפוי חוץ.

עבודות מיוחדות: עבודות פרזול, עבודות אלומיניום ועץ, עבודות גבס, עבודות פיתוח ועוד.

התקנת מערכות שונות – בנוסף לעבודות האינסטלציה, החשמל והריצוף, תהליך הבנייה מצריך התקנה של מערכות הכרחיות למגורים נוחים ונעימים כדוגמת מערכת תקשורת, מערכות מיזוג אוויר, מערכות גז, מערכות חכמות וכד'.

קבלן עבודות גמר – ביצוע מדויק מתחיל בבחירת אנשי המקצוע הנכונים

הבחירה באנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים בתהליך השיפוץ או הבנייה, היא אלמנט חשוב בכלל ובפרט כאשר מדובר בבחירה של קבלן עבודות גמר. קבלן עבודות גמר אחראי הן לביצוע והן לניהול ולפיקוח של אנשי מקצוע שונים בתהליך ועל כן יכולותיו המקצועיות, לצד ניסיון וידע מגוון, מהווים יתרונות משמעותיים בדרך לביצוע איכותי ומדויק.

MRK – מעטפת רחבה של שירותי תכנון , הנדסה ובינוי

נעים להכיר, אנחנו ארין עבודות גמר (מבית MRK) , החברה המובילה להנדסה ופיתוח המתמחה בבניית ושיפוץ בתים, ומספקת מעטפת מלאה של שירותי תכנון אדריכלי והנדסי החל מרכישת הקרקע, תכנון מדויק ועד לקבלת המפתח.

איכות, אמינות ושימוש בחומרי גלם מובחרים לצד תודעת שירות גבוהה הם הערכים המנחים אותנו בעבודתנו אל מול לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ומאפשרים לנו להמשיך ולהיות לבית למגוון רחב של שירותי הנדסה, בניין ועיצוב. 

במשך השנים זכינו ללוות לקוחות רבים ומגוונים בתהליכי שיפוץ מורכבים ובניית בתים, החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לעבודות הגמר וכמובן, השלב המרגש מכל, קבלת המפתח.

נשמח לסייע וללוות גם אתכם, במקצועיות ובאדיבות, שלב אחר שלב בדרך לבית אותו חלמתם, כאן מתחילים!