עיצוב חדר ארונות – טיפים לעיצוב חדר ארונות מושלם

מי מאיתנו לא אוהב להיכנס לחדר ארונות מושקע ומעוצב? שירים את ידו! ועדיין, פעמים רבות חדר הארונות שלנו לא מקבל את הכבוד לו הוא ראוי ונותר מוזנח.  בכל הנוגע לעיצוב החדרים בבית, עיצוב חדר ארונות עשוי לחולל שינוי אמיתי ולשדרג משמעותית את החוויה שלנו ובינינו, מי לא רוצה חדר ארונות מוקפד ואסתטי?  כל הטיפים לעיצוב חדר ארונות מושלם, מחכים לכם במאמר הבא

ביתנו הוא המקום אליו אנחנו חוזרים בסופו של יום וממנו אנו יוצאים ליום חדש ומלא אתגרים. אין זה מפתיע כי המרחב הביתי והמשפחתי חשוב לנו מכל ולכן אנחנו משקיעים לא מעט זמן ומחשבה בעיצוב הבית, מתכננים את החדרים השונים ומתאימים אותם לצרכי המשפחה. עם זאת, פעמים רבות בתהליך עיצוב הפנים, נותר עיצוב חדר הארונות אחרון ברשימה ואינו זוכה לתשומת לב מיוחדת וחבל שכך! עיצוב מוקפד של חדר ארונות יוצר הבדל משמעותי, אסתטי ופונקציונאלי גם יחד.

צוות המומחים של MRK, המותג המוביל לייצור ארונות וחדרי ארונות בהתאמה אישית, המשלב עיצוב מדויק לצד פונקציונאליות מירבית,  ריכז במיוחד עבורכם טיפים יעילים לעיצוב חדר ארונות מושלם, לגזור ולשמור

עיצוב חדר ארונות – שילוב של אסתטיקה ופרקטיקה

חדר ארונות מעוצב לעילא ולעילא הוא חלומו של כל אחד. כאשר עיצוב חדר הארונות נעשה באופן מקצועי ומדוייק, נוצר מרחב נעים ומזמין. הבגדים מסודרים בצורה אסתטית, הנעליים מאורגנות נכון , התאורה בהירה ומחמיאה וחוויית ההתארגנות והמדידה לובשת אופי ייחודי ויוקרתי המשול לביקור בבוטיק נחשק.

כל עיצוב נכון מתחיל במחשבה תחילה

השלב הראשוני והחשוב ביותר בעיצוב חדר ארונות הוא כמובן שלב התכנון. תכנון נכון אשר לוקח בחשבון את הצרכים השונים ואת אופן השימוש, יהפוך את תהליך עיצוב חדר הארונות למדוייק ומותאם אישית.  על מה חשוב לתת דגש ? הקדישו מחשבה להתאמת חדר הארונות לחלל הבית ולעיצוב הכללי וכן לניצול מיטבי של מרחב האחסון. חישבו על כמות ואופי הפריטים שאתם מתעדים לאחסן בו וכן על ייעודו. כלומר, האם חדר הארונות מיועד לכלל המשפחה? למתבגרים, או אולי רק עבורכם? לכל אדם צרכים ייחודיים לו ולכן חשוב לתת לכך תשומת לב. 

חדר ארונות מעוצב, מרווח ונוח

בשלב השני, לאחר שתכננו את חדר הארונות, נגדיר מהו הרוחב המתאים לצרכינו. עיצוב מדויק של חדר ארונות ישלב הן את הפן האסתטי והן את הפן הפרקטי. הרי לא נרצה חדר ארונות מעוצב למשעי, אך צפוף. לרוב, ההמלצה שלנו תהא להקפיד על לפחות 80 ס"מ עד 100 ס"מ מרחב בין ארון לארון, בכדי לאפשר מרחב תנועה נוח ומרווח. אם מדובר בחדר ארונות אשר עתיד לשמש משפחה שלמה, מומלץ להקפיד אפילו על רוחב כפול. 

מאירים את חדר הארונות 

התאורה היא אחד הפרמטרים החשובים בעיצוב חדר ארונות. חדר הארונות שלנו אמור להיות מואר דיו ופונקציונלי, אך בה בעת נעים ואינטימי כך שנחוש בו בנוח. בחרו בסוג התאורה המתאים לכם ולצרכי המרחב: לדוגמא, תאורת פלורסנט היא תאורה עוצמתית ובהירה מאוד, תאורת יום היא תאורה מעודנת יותר וכד'. בחנו את החלל המעוצב וחשבו האם קיים אור מספק למדידה ולסידור, האם קיימת תאורה במדפים? אם חדר הארונות שלכם גדול ורחב, כדאי לשקול התקנה של תאורה עילית אשר מתפזרת על כל המרחב ומעניקה לכם את מידת האור הנכונה לכם.

MRK – עיצוב חדר ארונות מושלם מתחיל אתנו!

נעים להכיר, אנחנו MRK , המותג המוביל לייצור ארונות וחדרי ארונות בהתאמה אישית, המשלב עיצוב מדויק ופונקציונאליות מירבית. 

איכות, אמינות ושימוש בחומרי גלם מובחרים לצד תודעת שירות גבוהה הם הערכים המנחים אותנו בעבודתנו אל מול לקוחות שונים ומאפשרים לנו להמשיך ולהיות מותג עיצוב ייחודי.

חדר ארונות מעוצב למשעי הוא חלומו של כל אחד, אך את החלום הזה קל להגשים! הסוד הוא בתמהיל נכון של אסתטיקה ואלמנטים עיצוביים לצד חשיבה פרקטית המביאה בחשבון את הצרכים הייחודיים לכם. 

צרו עמנו ונשמח לייעץ גם לכם, בעיצוב חדר ארונות מדויק ממש כפי שדמיינתם!