השירותים שלנו

תעשיות

MRK Kitchens

MRK מטבחים (מקבוצת MRK) מייצרת מטבחים בהתאמה אישית. בין אם תבחרו מתוך מאגר המטבחים המוכנים שלנו ובין אם תכנון מטבח בעיצוב אישי, אנו נספק לכם מטבח מעוצב באיכות הטובה ביותר. לצד האמינות והאיכות, אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים ויחס אישי לכל לקוח.

MRK תעשיות אלומיניום

MRK תעשיות אלומיניום (מקבוצת MRK) מתמחה בייצור והרכבה של כל סוגי חלונות ודלתות אלומיניום, עבודות זכוכית, מעקות ומוצרי הצללה שונים. לצד האמינות והאיכות, אנו שמים דגש על מחירים נגישים ושואפים להעניק ללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים ויחס אישי לכל לקוח. החברה הינה חברת בת של קבוצת אמ.אר.קיי העוסקת ביזמות ובניה.

MRK ארונות מעוצבים

MRK ארונות מעוצבים מייצרת ארונות וחדרי ארונות בהתאמה אישית. קולקציית הארונות של MRK מאופיינת בעיצוב בסגנון עכשווי לצד פונקציונאליות מרבית. בין אם תבחרו מקולקציית הארונות שלנו ובין אם תכנון ארון בהתאמה אישית, אנו נספק לכם ארון מעוצב באיכות הטובה ביותר. לצד האמינות והאיכות, אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, אספקה מהירה ויחס אישי לכל לקוח.

MRK נגרות חוץ

MRK נגרות חוץ (מקבוצת MRK) מתמחה בייצור והרכבה של עבודות עץ, בין אם תרצו להתחדש בדק מעץ טבעי או סינטטי, פרגולות רעפים או הצללה חלקית, גדרות בעיצובים מיוחדים או עבודות לפי דרישה אנו ניתן לכם מענה. לצד האמינות והאיכות, אנו שמים דגש על מחירים נגישים ושואפים להעניק ללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים ויחס אישי לכל לקוח. החברה הינה חברת בת של קבוצת אמ.אר.קיי העוסקת ביזמות ובניה.

ביצוע

ארין עבודות גמר

פתרונות מודרניים לעיצוב הבית. תוכלו לבחור מבין כל השירותים שלנו את מה שמתאים לכם. אנו מספקים שירות מקצועי ללקוחות פרטיים ומסחריים כגון: קירות, ריצוף, חלונות, חדרי רחצה, עבודות גבס, תשתיות ומטבחים

MRK ביצוע

MRK ביצוע הינה חברה לבניה ופיתוח מקבוצת MRK החברה מתמחה בעבודות שלד עד מפתח, תוספות בנייה ומרפסות וכן שיפוץ מבנים למגזר הפרטי והעסקי. לצד האמינות והאיכות, אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים ויחס אישי לכל לקוח.

עבודות חשמל ותאורה

עבודות חשמל ותאורה מבית MRK הינה מחלקה העוסקת בעבודות חשמל ותאורה עבור לקוחות פרטיים מקבוצת MRK

עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה מבית MRK הינה מחלקה העוסקת בעבודות אינסטלציה עבור לקוחות פרטיים מקבוצת MRK.

פרקטלי - פרקט מבית טוב

פרקטלי מקבוצת MRK הינה מחלקה עצמאית בתוך הקבוצה, המתקינים שלנו מומחים בהתקנת פרקטים לבתים פרטיים ומשרדים, מלבד ההתקנה אנו מספקים גם את הפרקט עצמו כך שתוכלו להנות משירות מקיף עבור העבודה ואחריות במקום אחד

בניה קלה פאנל מבודד

קבוצת MRK מתמחה בעבודות בניה קלה כגון מחסנים, גגות ותוספות בניה מפאנל מבודד. פאנלים מבודדים הם פאנלים המצופים אלומיניום שביניהם יש שכבה של חומר מבודד. הפאנל המבודד עמיד בפני כל תנאי מזג האויר ומקנה רמה גבוהה של גימור

יזמות

ליווי ופיקוח

חברת MRK מנהלת ומלווה פרויקטים בביצוע, אנו נותנים שירות לפרטיים בבניית צמודי קרקע החל משלב התכנון המקדים ועד למועד המסירה. בניהול פרויקט אנו שמים דגש על תקציב ועמידה בזמנים יחד עם בחינה בלתי מתפשרת של סטנדרט הבנייה ועמידה בדרישות הלקוח.

תכנון אדריכלי והנדסי

תכנון אדריכלי הוא למעשה עיצוב הנכס מרמת חלוקת החללים ועד מיקומם של פריטים ספציפיים בתוך הבית. התכנון נועד לתת מענה מראש לטעויות עתידיות ברמת הביצוע תוך כדי מענה על צורכי הלקוח ודרישותיו. כמו כן, תכנון הנדסי נדרש לשם הגשת בקשה להיתר בניה, בבואנו לבנות או לשפץ בית. החברה מעסיקה מהדסים בעלי ותק וניסיון רב בעבודה ועוסקת רבות במלאכת התכנון.

MRK ניהול נכסים

קבוצת MRK הוקמה במטרה לספק מגוון רחב של שירותים בענף הנדל"ן ולאפשר ללקוחותיה לקבל את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת. בשקיפות, במקצועיות ובמחיר הכדאי ביותר. לקבוצה שלוש חטיבות עיקריות: יזמות, ביצוע והשקעות. תחת חטיבת יזמות פועלת מחלקה המתמחה בניהול והשבחת נכסים, ומעניקה ללקוחותיה שירות מקיף המשאיר אותם ללא דאגות.

הגשת בקשה להיתר בניה

חברת MRK מספקת שירותי תכנון אדריכלי והנדסי וזאת במטרה להגיש בקשות מסודרות ומאוגדות להיתרי בניה וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו. אצלנו תמצאו בית אחד לשלל השירותים הנדרשים משלב התכנון ועד למסירת המפתח - בין אם מדובר בבניית בית פרטי חדש או שיפוץ מבנה קיים.

מירב סיון שרר - מעצבת פנים מבית MRK

מירב היא מעצבת פנים בגישה הסינרגית ומרצה ללימודי פנים במכללת "פיור". עוסקת בתחום עיצוב בפנים מזה כעשור ודוגלת במתן ליווי מלא ומקצועי ללקוח מתחילת התהליך ועד סופו, בחיוך ובסבלנות.

השקעות

ליווי משקיע לעסקת נדל”ן

קבוצת MRK עוסקת בליווי משקיעים פרטיים לעסקאות נדל"ן, אנו כחברה מתאימים את אפיק ההשקעה הרצוי למשקיע, בונים תמהיל עסקה בהתאם לצרכיו של המשקיע ומלווים אותו לכל אורך העסקה. לחברה שלושה מוצרים מרכזיים המאפשרים גמישות מרבית לצורכי המשקיע וכן ליכולת הפיננסית, כמו כן, כל עסקה נתפרת ככפפה עבור המשקיע ומשלב ייעוץ משפטי ופיננסי כחלק מההליך.

לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר ונשמח לתת מענה