יזמות

קבוצת MRK הינה קבוצת נדל"ן העוסקת בתהליכי התכנון והבנייה של מבנים מוסדיים ופרטיים, ככזו הקבוצה יוזמת פרויקטים החל משלב התכנון הראשוני בבדיקת הכדאיות הכלכלית ועד תכנון תכניות אדריכליות והנדסיות להיתר. הפרויקטים שלנו מלווים ע"י מעצבת החברה שמתכננת כל אלמנט בפרויקט עם הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים, מלבד כל אלו, החברה מעניקה שירותים משפטיים ופיננסיים בעסקאות נדל"ן. מכלול המרכיבים יחד עם הערכים שחרטנו על דגלנו למקצועיות ושירות ללא פשרות הופכים את הקבוצה להיות אטרקטיבית מאד עבור צורכי השירות.

PLANNING

תכנון אדריכלי והנדסי

תכנון אדריכלי הוא למעשה עיצוב הנכס מרמת חלוקת החללים ועד מיקומם של פריטים ספציפיים בתוך הבית.
התכנון נועד ע"מ לשלול מראש טעויות עתידיות ברמת הביצוע וכדי שלא יתפספס שום פרט בבית.
אך מעבר לעניין התכנון שהוא עיקרו של עניין ולשמו התכנסו ישנו הליך נוסף, האדריכל הוא בעצם מגיש הבקשה בשם בעל הקרקע, היזם לעירייה / רשות מקומית והוא נושא על כתפיו את האחריות לקדם את ההליך בין כל הבירוקרטיה ועד לקבלת היתר הבניה המיוחל.

INTERIOR DESIGN & HOME STYLING

עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים והום סטיילינג או הלבשת בתים הם היכולת שלנו כקבוצה להפוך עבודה למושלמת, בואו יחד איתנו לעצב לכם חלום ולהפוך אותו למציאות בתהליך מוקפד ומדוקדק.
תכנון החלל הפנימי, תכנון החומרים, רמות הגימור ואפילו כיוון התאורה בחלל, הכל כדי לייצר אינטרקציה רגשית ותחושת שייכות לחלל.

LEGAL ACCOMPANIMENT

ליווי משפטי בעסקת נדל"ן

קבוצת MRK מחזיקה מחלקה משפטית רחבה ויעילה אשר נותנת שירותים ללקוחות החברה, בין אם משקיע או אדם פרטי הקונה את ביתו,
אנו נלווה אותך לאורך התהליך המורכב, נייעץ ונערוך את הסכם המכר בקנייה או במכירה, דווח לרשויות ובעיקר נדאג שיהיה לך שקט נפשי.

Financial support

ליווי פיננסי בעסקת נדל"ן

מערך הפיננסים של הקבוצה בוחן כדאיות כלכלית בכל פרויקט וכן מלווה פיננסית משקיעים בעסקאות שאנו מבצעים.
משקיעים רבים כלל אינם מודעים ליכולת שלהם להתמנף ע"ב הקיים, תופתעו לגלות אצלנו מגוון שלם של פתרונות אפשריים בעסקת נדל"ן.
מימון יכול להיות מורכב ממספר פתרונות אפשריים מלבד לקיחת משכנתא, בין אם מדובר בהלוואה משלימה או מימון דרך קופת גמל ו/או קרן השתלמות אנו נעזור לך למצוא את הפתרון היעיל והנכון לך ביותר.